Pielgrzymki

SAJGON/HO CHI MINH CITY/ DELTA MEKONGU, HUE,

/WYPOCZYNEK NAD MORZEM/ HANOI, TOKIO, KIOTO, HIROSZIMA

TERMIN 10.03- 25.03.2019

1.DZIEŃ- WYLOT Z WARSZAWY DO SAJGONU Z PRZESIADKA W KATARZE LUB DUBAJU. PRZYLOT DO SAJGONU. ZAKWATEROWANIE.

2.DZIEŃ-ŚNIADANlE. ZWIEDZANIE MIASTA HO CHI MINH/SAJGON/. PALAC ZJEDNOCZENIA, POCZTA GŁÓWNA, RATUSZ, BAZAR BENH THAN, KATEDRA NOTRE DAME. MSZA ŚW. CZAS WOLNY. OBIADOKOLACJA. NOCLEG.

3.DZlEŃ-ŚNlADANlE.PRZEJAZD DO DELTY MEKONGU W OKOLICACH MY THO. REJS ŁODZIĄ PO NIEZWYKŁCH KANAŁACH. WIZYTA W LOKALNEJ WIOSCE NA PLANTACJI TROPIKALNYCH OWOCÓW. KOLACJA. NOCNY PRZEJAZD EXPRESEM ZJEDNOCZENIA DO HOI AN NAD OCEANEM.

4-5-6.DZlEŃ-ŚNlADANlA. POBYT W NIEZWYKLYM REJONIE WIETNAMU ŚRODKOWEGO. ZWIEDZANIE HUE Z WSPANIAŁĄ CYTADELĄ I GROBAMI CESARSKIMI DYNASTII NGUYEN. PRZEJAZD DO POLOŽONEGO W DZUNGLI MY SON Z KOMPLEKSEM ŚWIATYŃ LUDU CHAM /LISTA UNESCO/. POBYT NAD MORZEM W MALOWNICZYM HOI AN. WYPOCZYNEK NAD MORZEM. KOLACJE.NOCLEG

7.DZIEŃ
-ŚNIADANlE. PRZELOT DO HANOI STOLICY WIETNAMU. ZWIEDZANIE MAUZOLEUM HO CHI MINHA I JEGO REZYDENCJA, ŚWIATYNIA NA 1 KOLUMNIE. PRZEJAZD RIKSZAMI PRZEZ DZIELNICE KOLONIALNĄ. ŚWIĄTYNIA NGOC SON NA WYSPIE. OBIADOKOLACJA. NOCLEG.

8.DZlEŃ-WCZESNE ŚNIADANIE. PRZEJAZD NA LOTNISKO. PRZELOT DO TOKIO STOLICY JAPONI. ZAKWATEROWANIE W HOTELU. PO POŁUDNIU PRZEJAZD KOLEJKĄ DO HARAJUKU SPACER PRZEZ PARK DO PIĘKNEGO HRAMU SHINTO MEIJI. CZAS WOLNY W DZIELNICY SHIBYA. KOLACJA.

9 DZIEŃ -ŚNIADANIE.RANO PRZEJAZD POCIAGIEM DO NIKKO RELIGIJNEGO SERCA JAPONII.SPACER ALEJA CEDROWA DO CHRAMU TOSHOGU. ŚWIATYNIA BUDDYJSKA RINNO-JI. POWRÓT DO TOKIO DZIELNICE SRAGANOW NAKAMISE I ELEKTRONIKI SHINJUKU. KOLACJA. NOCLEG

IO. DZIEŃ -ŚNIADANIE. PRZEJAZD REJSOWYM AUTOKAREM DO PARKU NARODOWEGO GÓRY FUJI. SPACER PO OKOLICY. REJS STATKIEM PO JEZIORZE. POWROT DO TOKIO. DALSZE ZWIEDZANIE TOKIO BY NIGHT. KOLACJA.NOCLEG

II. DZIEŃ -ŚNIADANIE.PRZEJAZD JAPOŃSKIM SUPER EXPRESEM SHINKANSEN DO HIROSZIMY.PRZEJAZD POCIĄGIEM PODMIEJSKIM W REJON SWIETEJ WYSPY MIYAUMA NA KTOREJ ZNAJDUJE SIE PLYWAJACY CHRAM BOGA WIATRÓW Z CZERWONA TORI.CZAS WOLNY.POWROT DO HIROSZJMY.SPACER PO PARKU POKOJU W POBLIZU EPICENTRUM WYBUCHU BOMBY ATOMOWEJ.KOLACJA I NOCLEG W HIROSZIMIE

12.DZlEŃ-ŚNlADANlE.PRZEJAZD POCIĄGIEM SHINKANSEN DO KIOTO. DAWNEJ STOLICY Z WIELOMA ZABYTKOWYMI ŚWIATYNIAMI IOGRODAMI. ZAKWATEROWANIE. SPACER PO PARKU PRZY PALACU CESARSKIM. ZWIEDZANIE OLSNIEWAJACEGO ZLOTEGO PAWILONU I ŚWIATYNI CZYSTEJ WODY.DZIELNICA GEJSZ.KOLACJA. NOCLEG W KIOTO

13.DZlEŃ-SNlADANlE.PRZEJAZD POCIAGIEM SHINKANSEN DO HIMEJI. ZWIEDZANIE ZAMKU HIMEJI, NAJPIEKNIEJSZEGO W JAPONII, ZWANEGO TEZ ZAMKIEM BIALEJ CZAPLI.PRZEJAZD DO OSAKI ZWIEDZANIE NOWOCZESNEGO CENTRUM. KOLACJA. PRZEJAZD DO TOKIO. NOCLEG.

14.DZlEŃ-PRZEJAZD NA LOTNISKO. PRZELOT DO HANOI. ZAKWATEROWANIE
W HOTELU.CZAS WOLNY. KOLACJA. NOCLEG

15.DZlEŃ-PRZELOT Z HANOI DO WARSZAWY.

CENA - 11 800 ZŁ PLUS 400 USD NA JAPAN RAIL PASS + wstępy
Świadczenia- Przeloty samolotami na trasie Warszawa-Sajgon-Warszawa Hanoi -Tokio-Hanoi oraz Hue — Hanoi/Wietnam/. Przejazdy Super pociągami po Japonii. Przejazdy metrem i komunikacja lokalną. Zakwaterowanie w hotelach. Posiłki wg planu.

I WPŁATA 6000 ZL DO 15.10.2018

Il WPŁATA 5800 ZL DO 15.01.2019

NA KONTO W BANKU BZWBK NR. 59 1090 1186 0000 0001 0120 4215

MATLAK JACEK ,40708 KATOWICE UL.FRANCISZKANSKA 2F

Zapisy u Ks. Karola Matery w Suszcu.