INTENCJE MSZALNE


PIĄTEK              7.06.2024r.          I piątek  Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
08:00    
Za parafian, a zwłaszcza czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.
08:30     Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
16:00     Za żyjących i ++ kuzynów z rodziny Waleczek.
18:00    
Za ++ Alojzego i Mariana Kumorów, Łucję i Kazimierza Kuklów, Kingę Musiolik oraz koleżankę Alicję Gruszkę.
               Za + Rozalię Kubiczek – msza św. od wychowanków z rocznika 1965 KGW Mizerów i zespołu Mizerowianki.

SOBOTA                            8.06.2024r.           Wsp. Niepokalanego Serca NMP
14:30     Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo MB Szkaplerznej z podziękowaniem za
              otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Jana Krzysteczko z okazji 75. rocznicy
              urodzin oraz o Boże błogosławieństwo dla córek, ze wspomnieniem + żony Elżbiety. Te Deum
16:00     Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo MB Szkaplerznej z podziękowaniem za
               otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Barbary i Stanisława Fydrychów z okazji 30.
               rocznicy ślubu oraz o Boże błogosławieństwo dla dzieci i ich rodzin. Te Deum
17:00     Za + Józefa Harazina, ++ Annę i Franciszka Harazinów oraz Marię i Franciszka Krawczyków.

NIEDZIELA                      9.06.2024r.           X Niedziela Zwykła              
08:00     Za ++ Krystynę i Ryszarda Grzegorzków, Helenę i Pawła Kałużów oraz Pawła Kałużę.
10:30     Za ++ rodziców Marię i Pawła, + córkę Reginę, ++ teściów oraz + ks. Zbigniewa Gamżę.
15:00    
Za + rodziców i dziadków Annę i Jerzego Wardengów oraz za ++ z rodziny i pokrewieństwa.


PONIEDZIAŁEK    10.06.2024r.             Dzień powszedni
18:00   Za + Wincentego Dużego w 8. rocznicę śmierci ze wspomnieniem + żony Róży.

WTOREK          11.06.2024r.       Wsp. Św. Barnaby, Apostoła      
08:00   W intencji parafian.

ŚRODA              12.06.2024r.       Wsp. Błogosławionych męczenników Józefa Czempiela, Emila Szramka
17.00  W intencji Dzieci Maryi oraz Pań Animatorek na zakończenie roku formacyjnego.

18:00   Za + Czesława Buławę – msza św. od Danuty i Jana Wiznerów z rodziną.

CZWARTEK    13.06.2024r.       Wsp. Św. Antoniego z Padwy
19:00     Do Matki Bożej Fatimskiej o pokój na świecie i o nawrócenie grzeszników.

PIĄTEK              14.06.2024r.   Wsp. Błogosławionego Michała Kozala
18:00
    Za + Hildegardę Klos w rocznicę śmierci, + męża Franciszka, syna  Romana,
              ++ rodziców Gertrudę i Pawła Chrapciów, ++ teściów Józefę i Jana Klosów oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

SOBOTA            15.06.2024r.       Dzień powszedni
15:00    Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo MB Szkaplerznej
               z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Danuty i Franciszka Gołków oraz o Boże błogosławieństwo dla dzieci z rodzinami. Te Deum
17:00   Za ++ Anastazję i Rudolfa Kalarusów oraz Pelagię i Bolesława Kozików.

NIEDZIELA      16.06.2024r.       XI Niedziela Zwykła      
08:00   Za ++ kapłanów Alojzego Zubera, Izydora Harazina i Stanisława Suchego
              – msza św. od Apostolatu Margaretek oraz za ++ proboszczów Ernesta Bijoka  i Tadeusza Jaskółkę.
10:30    Za ++ rodziców Marię i Pawła Pryszczów, Jana Świerkota, Jana Burkerta oraz ++ z rodzin Pryszcz, Mucha, Świerkot i Kałuża.
             Po mszy św. udzielenie sakramentu chrztu Adamowi Świstowi.
15:00    Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo MB Szkaplerznej z podziękowaniem
              za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Kingi i Tomasza Rymarczyków, o opiekę Anioła Stróża dla syna Aleksandra oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny. Po mszy św. dopełnienie sakramentu chrztu Krzysztofowi Kaczorowskiemu.

PONIEDZIAŁEK    17.06.2024r.     Wsp. Św. Brata Alberta Chmielowskiego
18:00   Za ++ rodziców Annę i Jana Zuberów, ++ rodzeństwo, ++ Marię i Jana Warzechów, + brata Czesława oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

WTOREK      18.06.2024r.     Dzień powszedni        
08:00   Za + Augustyna Borysia, ++ rodziców z obu stron, ++ kapłanów oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
18:00   Za + Leszka Kiecoka w 30. dzień po śmierci.

ŚRODA          19.06.2024r.     Dzień powszedni

18:00  Za ++ rodziców Łucję i Ludwika Fyrlów, + brata Henryka Fyrlę oraz ++ z rodzin Fyrla i Chrapeć.

CZWARTEK     20.06.2024r.   Dzień powszedni
17:00  W intencji Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, pracowników niepedagogicznych oraz uczniów szkół z Brzeźc i Mizerowa na
             zakończenie roku szkolnego z prośbą o błogosławieństwo na wakacje.
18:00   Za + Klarę Skowronek w 30. dzień po śmierci.

PIĄTEK          21.06.2024r.     Wsp. Św. Alojzego Gonzagi
18:00
  Za ++ rodziców Leokadię i Ludwika Godźków ze wspomnieniem + siostry  Janiny i brata Andrzeja.

SOBOTA        22.06.2024r.     Dzień powszedni
17:00  Za ++ dziadków Bronisławę i Maksymiliana Ruśnioków oraz Krystynę i Ryszarda Grzegorzków.

NIEDZIELA    23.06.2024r.   XII Niedziela Zwykła
08:00   Za ++ braci Jana i Eugeniusza Witułów, ++ rodziców i szwagra Leszka.
10:30   Za ++ rodziców Łucję i Alojzego Kusiów, + szwagra Czesława oraz ++  z rodzin Kuś i Wuzik.
15:00   Za ++ rodziców Janinę i Józefa Grochowskich oraz ++ z rodzin Grochowski, Poręba i Waleczek.


PONIEDZIAŁEK    24.06.2024r.   Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela
18:00  Za + ojca Czesława Jarosza o radość życia wiecznego.

WTOREK      25.06.2024r.     Dzień powszedni
08:00   Za ++ dziadków Marię i Jana Gruszków, chrzestnego Stanisława Foksa, ++ rodziców Otylię i Edwarda Waleczków oraz + brata Stanisława.

ŚRODA          26.06.2024r.     Dzień powszedni
18:00  Za ++ Katarzynę i Jana Gamżów, Bronisławę i Eryka Kaniów oraz ++ z rodzin Gamża i Kania.

CZWARTEK        27.06.2024r. Dzień powszedni
18:00  Za + Antoniego Bazgiera w 4. rocznicę śmierci oraz za ++ z rodzin Bazgier,  Król, Łucarz i Siuta.

PIĄTEK          28.06.2024r.     Wsp. Św. Ireneusza
18:00  
Za ++ rodziców Martę i Alojzego Gałuszków oraz + siostrę Irenę Przygrodzką.

SOBOTA        29.06.2024r.     Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła
16:00   Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo MB Szkaplerznej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Łucji i Mirosława Kuśnierzów z okazji 35. rocznicy ślubu i 60. rocznicy urodzin Łucji oraz o Boże błogosławieństwo dla dzieci z rodzinami. Te Deum
17:00   Za ++ rodziców Annę i Ludwika Murasów, ++ synów i córkę, Łucję i Ludwika Wuzików, syna Henryka, zięciów Feliksa i Franciszka, ++ dziadków z obu stron oraz ++ z rodzin Muras i Wuzik. Po mszy udzielenie chrztu Liwii Ledwoń.

NIEDZIELA    30.06.2024r.     XIII Niedziela Zwykła
08:00   Za ++ rodziców Franciszka Wojtas, Łucję Wojtas oraz ++ z rodzin Wojtas i Stebel.
10:30   Za + męża Jana Brambergera, ++ rodziców Mariannę i Stanisława, ++ rodzeństwo Irenę, Eugeniusza i Krystynę oraz siostrzeńca Piotra.
15:00  Za ++ Krystynę i Antoniego Ruśnioków.