FILMY

W grudniu 2020 r. zrealizowano naszym kościele nagrania muzyki organowej, które były podsumowaniem trwającego prawie 15 miesięcy remontu zabytkowych organów parafii - instrumentu  marki Martin Binder & Sohn z 1912 r. Na organach zagrał Michał Duźniak, wykładowca Akademii Muzycznej w Katowicach. Realizatorem nagrań była firma Classical Sound Studio. Tematyka zaprezentowanych utworów nawiązuje do rożnych okresów liturgicznych w kościele. Poniżej nagrania.

Pozostałe utwory można odsłuchać na platformie SOUNDCLUD - link poniżej

Pochodzący z naszych stron Ks. bp Dariusz Kałuża MSF opowiada o 30-leciu pracy Misjonarzy Świętej Rodziny na Papui Nowej Gwinei

Msza dziękczynna z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości w Katedrze St. Marys w Sydney. Msza św. pod przewodnictwem naszego Księdza Biskupa Dariusza Kałuży. W liturgii uczestniczył również pan Michał Kołodziejski - Ambasador Polski w Australii.

Sakra ks. bpa Dariusza Kałuży MSF w Papui Nowej Gwinei - sierpień 2016r.