INTENCJE MSZALNE


NIEDZIELA 27.09.2020r.              

  8:00 Za ++Edwarda Zieburę i Jana Furtok- ofiara Mszy św. od pracowników Szkoły Podstawowej z Brzeźc.

10:30 Za +Krystynę Grzegorzek, ++rodziców i teściów.

15:00  Za +Jadwigę Wuzik, ++z pokrewieństwa Wuzik i Baron.

 

PONIEDZIAŁEK – 28.09.2020r.

16:15 Za +Jadwigę Goraus w 30-tym dniu po śmierci.

17:00 Za ++rodziców Marię i Jana Godziek, ++córki, synów, synową, zięciów, wnuki, ++Marię i Franciszka Maśka i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

WTOREK – 29.09.2020r.  

  8:00 Za +Stanisława Lazar, ++rodziców, dzieci, ++z rodziny Balcarek.

 

ŚRODA –30.09.2020r.

16:15 Za +Alicję Gruszka w 30-tym dniu po śmierci.     

17:00 Za ++rodziców Weronikę i Ludwika Kokoszka, syna Hieronima, zięcia Stanisława i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

CZWARTEK – 1.10.2020r.             PIERWSZY CZWARTEK

  8:00 Za Kapłanów.

 

PIĄTEK –2.10.2020r.                     PIERWSZY PIĄTEK

  8:00 Za Parafian.

17:00 Za +Józefa Poręba, ++rodziców Annę i Henryka, ++z rodziny Poręba, Waleczek i Grochowski.

 

SOBOTA – 3.10.2020r.      

17:00  Za ++Teresę Nowak z okazji urodzin i syna Krzysztofa.

 

NIEDZIELA –4.10.2020r.  

  8:00  Za ++rodziców Emilię i Józefa Stebel, Annę i Wilhelma Goliasz, ++braci Mieczysława, Henryka i Alfreda, ++zięcia Bogusława Pastuszka.

10:30 Za +męża i ojca Tadeusza Żmij.

15:00 Za ++Annę Boryś na pamiątkę urodzin i jej męża Ludwika

 

PONIEDZIAŁEK -5.10.2020r.

17:00 Za ++Annę i Ludwika Sojka, Bertę i Ludwika Waleczek, ++z pokrewieństwa Sojka i Waleczek.

 

WTOREK –6.10.2020r.      

   8:00 Za ++ rodziców Gertrudę i Alojzego Kozik, syna Alojzego i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

ŚRODA –7.10.2020r.         NMP RÓŻAŃCOWEJ

17:00 Za ++Marię i Karola Czysz, córkę Krystynę, zięciów Floriana i Stanisława, wnuczkę Gabrielę, ++z rodziny Czysz i Gruszka.

 

CZWARTEK –8.10.2020r.          

17:00 Za ++Gertrudę Nowok i męża Jana

 

PIĄTEK -9.10.2020r.          

17:00 Za ++Zofię Fydrych, Henryka Świerkot, ++dziadków, ++z rodziny Fydrych, Hanslik, Mucha i Świerkot.

                                 

SOBOTA –10.10.2020r.    

12:00 Ślub: Michalina Gajda- Sebastian Listwoń.

13:30 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Szkaplerznej w podziękowaniu za odebrane łaski z prośbą o dalsze dla Bernadety i Waldemara Czysz z okazji 25-tej rocznicy ślubu i błogosławieństwo dla rodziny.

17:00 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Szkaplerznej w podziękowaniu za odebrane łaski z prośbą o dalsze dla Sylwii Gaża z okazji 30-tych urodzin oraz błogosławieństwo dla rodziny.

 

NIEDZIELA 11.10.2020r.               

  8:00 Za +Henryka Godziek, ++rodziców i teściów, ++z rodziny Godziek i Przygodzki.

10:30 Za +Urszulę Franke w I-szą rocznicę śmierci

15:00  Do Dzieciątka Jezus w intencji nowo ochrzczonego dziecka Jakuba Samulczyk, rocznych dzieci Zuzanny Łach i Miłosza Gamża oraz błogosławieństwo dla ich rodziców i chrzestnych.