INTENCJE MSZALNE


9 wrzesień - 30 wrzesień 2018r.


NIEDZIELA -9.09.2018r .

8:00  Msza św. dziękczynno- błagalna w intencji Gertrudy i Jana Golda oraz o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Św. dla dzieci z rodzinami.

10:30 Za +ks. prob. Ernesta Bijok, ++rodziców i siostrę Agatę.

15:00 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Szkaplerznej i św. Izydora w podziękowaniu za tegoroczne plony i opiekę w pracy na roli z prośbą o dalsze potrzebne łaski w intencji wszystkich rolników naszej parafii i ich rodzin.


PONIEDZIAŁEK – 10.09.2018r.

18:00 Za +Władysławę Goraus na pamiątkę urodzin.


WTOREK – 11.09.2018r.

8:00 Za Parafian.


ŚRODA – 12.09.2018r. NAJŚWIĘTSZEGO IMIENIA MARYI

18:00 Za +Jana Wuzik na pamiątkę 70-tych urodzin, ++siostrę, rodziców Wuzik i Waleczek.


CZWARTEK – 13.09.2018r.

17:00 Za Członków III Róży Żywego Różańca.


PIĄTEK –14.09.2018r. PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO.

18:00 Za ++Elżbietę Mrowiec, męża Jana i Alojzego, Agnieszkę i Karola Fydrych i ++z rodziny Fydrych i Mrowiec.


SOBOTA – 15.09.2018r.

12:00 Ślub: Gajda Paulina- Gajda Wojciech.

18:00 Za +Jadwigę Wuzik, ++z pokrewieństwa Wuzik i Baron.


NIEDZIELA –16.09.2018r.

8:00 Za +Leszka Kojzar, ++Annę i Józefa Lasek, Zofię i Wincentego Boryś oraz ++z pokrewieństwa.

10:30 Do Dzieciątka Jezus w intencji rocznego dziecka Bartosza Marka Godziek o Boże błogosławieństwo dla jego rodziców i chrzestnych i +Eugenię Godziek..

12:00 W podziękowaniu za dar życia i wychowania dla rodziców od nowożeńców Pauliny i Wojciecha oraz wspomnienie +matki Urszuli oraz do Opatrzności Bożej w podziękowaniu za odebrane łaski z prośbą o dalsze dla Iwony i Stanisława z okazji 25-tej rocznicy ślubu oraz Boże błogosławieństwo dla dzieci.

15:00 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Szkaplerznej w podziękowaniu za odebrane łaski z prośbą o dalsze dla Doroty i Marka Duży z okazji 15-tej rocznicy ślubu oraz o błogosławieństwo dla dzieci.


PONIEDZIAŁEK -17.09.2018r.

18:00 Za ++Ludwika i Hieronima Kokoszka, zięcia Stanisława dusze w czyśćcu cierpiące


WTOREK –18.09.2018r. ŚW. STANISŁAWA KOSTKI

8:00 Za Parafian.


ŚRODA –19.09.2018r.

18:00 Za Różę i Jana Langer oraz o błogosławieństwo dla dzieci z rodzinami.


CZWARTEK –20.09.2018r.

17:00 Za ++Jadwigę i Jana Lazar ich rodziców i rodzeństwo.


PIĄTEK -21.09.2018r. ŚW. MATEUSZA APOSTOŁA I EWANGELISTY

18:00 Za ++Łucję i Kazimierza Kukla.


SOBOTA –22.09.2018r.

12:00 Ślub: Krawczyk Magdalena- Suchy Krzysztof.

18:00 Za ++Stefanię Kajstura, męża Antoniego, syna Beniamina, zięcia Henryka, ++rodziców, ++z pokrewieństwa, sąsiadów, kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.


NIEDZIELA 23.09.2018r.

8:00 Za ++Franciszka Golda, zięcia Józefa, ++Marię i Józefa Golda, ++z pokrewieństwa Golda
i Waleczek.

10:30 Za +Franciszka Grabowski w 30-tym dniu po śmierci.

13:00 Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo MB Szkaplerznej w podziękowaniu za odebrane łaski z prośbą o dalsze dla Bronisławy Dziurosz z okazji 80-tych urodzin.

15:00 Za ++rodziców Marię i Pawła Pryszcz, Jana Świerkot, +zięcia Jana, ++z rodziny Pryszcz, Mucha, Świerkot i Kałuża.


PONIEDZIAŁEK -24.09.2018r.

18:00 Za ++dziadków Zofię i Franciszka Harazin, ++kapłanów pracujących w naszej Parafii i dusze w czyśćcu cierpiące.


WTOREK –25.09.2018r.

8:00 Za ++Marię i Jana Godziek, ++córki, synów, zięciów, synowe, wnuki, ++Marię i Franciszka Maśka i dusze w czyśćcu cierpiące.


ŚRODA –26.09.2018r.

18:00 Za +Franciszka Przybyłę ++rodziców z obu stron i +brata Pawła.


CZWARTEK –27.09.2018r.

17:00 Za ++rodziców Zuzannę i Konrada Dziurosz, Annę i Franciszka Harazin, ++dziadków i ++z pokrewieństwa.


PIĄTEK -28.09.2018r.

17:00 Za +Dariusza Skorupka w 30-tym dniu po śmierci.

18:00 Za +Jana Nowak na pamiątkę urodzin, ++rodziców, teściów, ++z pokrewieństwa.


SOBOTA –29.09.2018r. ŚW. ARCHANIOŁÓW MICHAŁA, RAFAŁA I GABRIELA.

12:00 Ślub: Monika Przątka- Mateusz Gizler.

18:00 Za ++Otylię i Jana Marks, +siostrę Wiktorię, ++Jana i Marię Foks, ++z rodziny Marks, Waleczek, Foks i Płonka, i dusze w czyśćcu cierpiące.


NIEDZIELA 30.09.2018r.

8:00 Za ++matki Krystynę Grzegorzek i Bronisławę Ruśniok, ++dziadków z obu stron.

10:30 Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo MB Szkaplerznej w podziękowaniu za odebrane łaski z prośbą o dalsze i zdrowie dla Łucji i Arkadiusza Boryś oraz o błogosławieństwo dla całej rodziny.

15:00 Za ++rodziców Marię i Stanisława Pławecki, ++braci Eugeniusza i Bronisława, siostrę Halinę, siostrzenicę Iwonę, ++z rodziny Pławecki i Kościelny.